24. listopadu 2019

Ahoj kamarádi, letos jsem začal chodit do ZUŠky a v pátek jsme měli první koncert našeho sborečku. Tak se jukněte na tomto odkazu úplně dole na poslední 3 odkazy. Nezapomeňte, že je lepší si videa nejprve stáhnout do počítače a pak pustit. Váš Matýsek.

3. června 2019

Ahoj kamarádi, po hóóódně dlouhé odmlce dáváme k nakouknutí naše řádění. Když odrolujete na tomto odkazu až úplně dolů, najdete krátké video, které si nejprve stáhněte do počítače a pak pusťte.

26. ledna 2018

Ahoj kamarádi, přináším vám pár obrázků ze zimních veselostí. Představte si, byl jsem se školkou na lyžařské školičce, tak se mrkněte, jak se na těch prkýnkách držím.

3. prosince 2017

Ahoj dospěláci, nebudete mi věřit, kam jsem se s bráchou dostal. Maminka nás hned po školce naložila do auta, nic neřekla a dovezla nás do pekelného rojení v její škole v Podharti. Dlouho jsem se nechtěl ani pohnout, jak jsem se čertů a čertic bál, ale nakonec jsem byl přesvědčen, že to ZATÍM nejsou skuteční čerti, tak jsem s bráškou prošel a splnil všechny jejich úkoly (vyrobil jsem si výbuch sopky, slepili jsme si svícen, čertíka, rukavičky i tělesnou zdatnost jsme museli prokázat...) a odměnou nám byl čokoládový kalendář. Fotečky najdete obligátně opět v sekci "Mám bráchu!".

29. listopadu 2017

Ahoj kamarádi, přicházím s ještě jednou novinkou, na záložce "Mám bráchu!" úplně dole najdete moje nejčerstvější kousky ze školkové besídky. Tak se pojďte podívat.

26. listopadu 2017

Ahoj dospěláci, je po prázdninách a už zase chodím do školky, tak na zábavu zbývá míň času. Přesto jsem vám přidal do odkazu Mám bráchu nové filmečky a taky obrázky. Představte si, poprvé jsem pouštěl draka, pak jsme s bráchou na chatě dřeli jak stavebníci (s kolečky, kotouči, fury, ... jak je komu libo), a taky jsme si udělali výlet do Prahy za tátou a tam jsme se vypravili podívat do Království železnic. Nejlepší na tom bylo vyzkoušet si řídit tramvaj, autobus a vlak. Tak hezky koukejte.

18. srpna 2017

Ahoj dospěláci, přidal jsem vám do odkazu Mám bráchu nové filmečky a taky obrázky. Jsou prázdniny, tak jsme podnikli pár výletů (byli jsme s tátou u babi a dědy v Karviné a kromě jiného prošmejdili Dinopark, zvádli jsme úpickou pouť, pak se vydali v Janských Lázních pěšky do korun stromů a taky lanovkou na Sněžku). A samozřejmě si užíváme i na chatě, kterou zvelebujeme. A když náhodou ne, tak řádíme v bazénu nebo na kole a odrážedlech. Jo a taky máme novou chatičku, kterou nám postavil děda a babi z Klučova. Ten nápis na štítu, co není čitelný, je: "Pohádková chaloupka Matýska a Filípka" - to jen aby bylo jasno, že je fakt naše :-).

12. června 2017

Ahoj dospěláci, přidal jsem vám do odkazu Mám bráchu nové fotečky a krátká videa. S bráškou jsme si na zahradě už postavili trampolínu a museli jsme samozřejmě udělat zatěžkávací zkoušku (nechápu, proč se z toho inžovi tak zježily vlasy), pak jsme byli se školkou na Šipkované a taky s rodiči a tetou Janou na pochodu za Lotrandem. Tak se koukněte, jak se máme :-).

25. května 2017

Ahoj dospěláci, přidal jsem vám do odkazu Mám bráchu nové filmečky a taky obrázky. Začíná to od nadpisu "Jablíčka nepadla daleko od stromu...", který demonstruje můj a bráchův vztah k IT. Koukněte se.

2. prosince 2016

Ahoj dospěláci, přidal jsem vám do odkazu Mám bráchu nové filmečky a taky obrázky. Koukněte se.

15. listopadu 2016

Tak je to zase doba, co jsme se s vámi s bráchou podělili o novinky. Nějak nám mezi lumpárnami nezbývá moc času. Jukněte na odkaz "Mám bráchu!", najdete tam čerstvé novinky, jako třeba co jsme dělali o prázdninách a jak si s bráchou hrajeme s míčkem a tak... Brácha totiž začíná chodit :-).

18. listopadu 2015

Milí kamarádi, po vééélmi dlouhé odmlce (pochopte, už toho tolik umím a za den toho musím tolik stihnout, že nemám čas na všechno, co bych rád) bych Vám chtěl představit bráchu, který se mi před 4 měsíci narodil. Předpokládám, že si někdy udělá vlastní webovku, ale než se na to vrhne, vytvořil jsem mu v menu nahoře vpravo odkaz, tak na něj jukněte :-).

16. července 2014

Mám za sebou výlet do Liberce a protože jsem přijel plný zážitků, musím se s vámi o ně podělit v nové fotogalerii. Tak se pojďte podívat.

19. července 2014

Nechal jsem se malinko přistříhnout u tety Evy a teď dokonce mašinkou. Nesl jsem to statečně a sluší mi to, koukněte do fotogalerie.

16. července 2014

Mám za sebou výlet do Liberce a protože jsem přijel plný zážitků, musím se s vámi o ně podělit v nové fotogalerii. Tak se pojďte podívat.

21. června 2014

Dneska jsem si byl u tety Evy nechat udělat letní sestřih. Ve fotogalerii najdete dokumentaci - 3 nové fotečky a 1 filmeček.

17. června 2014

Milí kamarádi, přidal jsem vám do fotogalerie další fotečky a hlavně hromadu bonusových klipečků - například z narozenin, skákání na trampolíně, koupání v bazénu a další. Tak se pojďte podívat!

15. března 2014

Po dlouhém čekání jsem doplnil fotogalerii. Tak se pěkně koukněte a nezapomeňte na krátká bonusová videa.

4. května 2014

Zdravím své fanoušky a oznamuji, že jsem vám zase napsal, co jsem od minulého Pozdravu zažil.

1. března 2014

Jestli by vás zajímalo, co se mi přihodilo ve čtvrtek 20. února, tak hupněte do sekce "Píšu vám".

16. února 2014

Pokud si chcete přečíst, jak jsem prožil Vánoce 2013 (a nejen to), navštivte sekci "Píšu vám".

19. prosince 2013

Najděte si na chvíli čas v tom předvánočním šílenství a zastavte se - třeba při čtení dalších novinek z mého života mezi vámi...

18. prosince 2013

Do sekce Ostatní jsem vám dal jedno kraťoučké video na téma Vánoční koledy. A slibuji, že co nejdřív doplním i fotogalerii.

2. listopadu 2013

Zdravím vás a informuju, že jsem vám zase po čase napsal nějaké novinky ze svého rušného života. Tak šup šup do "Píšu vám"! :-)

8. září 2013

A k pozdravu přidávám ještě fotogalerii ze srpna.

7. září 2013

Tak prázdniny jsou fuč... Jestli chcete zvědět, co jsem během nich zažil, přečtěte si můj další pozdrav.

11. srpna 2013

Dneska jsem vám vytvořil další 2 fotogalerie z června a července 2013. V červenci přibylo ještě jedno krátké video z koupání ve velkém bazénu. Tak se koukněte.

16. července 2013

Tak se tátovi zase podařilo sepsat pro vás moje zážitky - najdete je jako obvykle v sekci "Píšu vám" s datem 11. 7.

24. června 2013

Na pár dnů se přišlo podívat léto, tak se koukněte do sekce Ostatní, jak jsem si užíval v bazénu.

11. června 2013

Mezi fotogalerie jsem ukryl čtyři filmečky z poslední doby. Jeden byste zatím nenašli (je opravdu hodně ukrytý :-), protože fotogalerie ještě neexistuje, ale abych nebyl ošklivý, najdete je taky v sekci Ostatní. Tak se pokoukejte, jaký jsem už šikula!

29. května 2013

Květen se pomalu blíží ke konci, tak jsem vám do fotogalerie přidal ještě nejčerstvější obrázky. Najdete tam poslední oslavu mých prvních narozenin a taky jak už pomáhám na zahradě!

28. května 2013

Jak jsem slíbil, ve fotogalerii máte nové fotečky z dubna.

21. května 2013

Tak se mi podařilo vám po nějaké době zase napsat, co se u mě událo nového. Najdete to na obvyklém místě.

15. května 2013

Konečně jsem ve svých pracovních dnech plných nových poznání našel chvilku na nové fotečky z února a března, tak se na ně koukněte! Na dubnu už brzo zapracuji.

24. března 2013

Tak jsem vám napsal zase nějaké postřehy ze života. Jelikož taťka zapomněl informovat o těch předchozích (únor), tak to teď tady dáváme všechno na vědomí. Takže - šup šup šup do sekce "Píšu vám"!

22. ledna 2013

Ahoj všichni, do fotogalerie jsem vám dal první sadu letošních foteček.

19. ledna 2013

Ahojte mí fandové! Zdravím vás v roce 2013 a v sekci "Píšu vám" najdete můj první letošní pozdrav.


29. prosince 2012

Tak jsem vám zase něco napsal; už 20. 12., ale taťka to zase zapomněl dát sem na moje stránky. Tak šup šup do "Píšu vám" :-).

25. prosince 2012

No a abych si do nového roku nenesl nějaké resty, tak jsem ve fotogalerii doplnil ještě poslední měsíc, tak mrkněte.

24. prosince 2012

Milí kamarádi a moji obdivovatelé :-). K dnešnímu Štědrému dni jsme vám připravil pár foteček z listopadu. Tak až budete mít plná bříška ryby, salátu, klobásek a cukrovíčka, pohodlně se posaďte a koukněte.

18. prosince 2012

Jsem malinko ve skluzu, ale aspoň něco jsem vám připravil. Koukněte se na nové fotečky - ještě pár ze září a pak je pro vás nachystaná nová galerie Říjen 2012. Příjemné pokoukáníčko a já co nejdřív zapracuji na dalším měsíci.

28. listopadu 2012

Tak jsem vám zase něco napsal; už 22. 11., ale taťka to zapomněl dát sem na moje stránky. Tak šup šup do "Píšu vám" :-).

17. října 2012

Tak jsem vám opět napsal pár svých zážitků. Najdete je, jako obvykle, v sekci "Píšu vám".

8. října 2012

V sobotu 6. 10. jsem zažil své Vítání občánků. Poprosil jsem taťku, aby obrázky spolu s mými komentáři zpracoval do nějaké patřičné podoby. Výsledek najdete v sekci "Ostatní".

1. října 2012

Ač již říjen, informuji vás, že jsem vám po trooošku delší době opět poslal svůj pozdrav, tentokrát z 26. 9.

24. září 2012

Září se nám pomalu chýlí ke konci, tak jsem vám zase připravil nějaké fotečky. Před fotkami dokonce najdete krátký filmeček, jak bojuji se sicherkou. Tak se klidně usaďte a koukejte :-).

17. září 2012

Máme září, tak jsem vám dal na web další fotečky z druhého prázdninového měsíce - srpna. Jak si všimnete, měl jsem hromadu práce, chodil jsem nakupovat, dohlížel na pracující na zahradě, ... taková běžná rutina.

13. září 2012

Dneska jsem byl u pana doktora. Dostal jsem do stehna pigáro - prý nějaké očkování. Jak rostu a sílím (malinko jsem zvolnil, ale pan doktor je spokojený) najdete v sekci "Můj život v datech".

21. srpna 2012

Před 44 lety přijeli Rusáci a před pár minutami přijel můj Pozdrav do sekce "Píšu vám".

7. srpna 2012

Dnes, na moje čtvrtroční výročí narození, jsem vám připravil dáreček - spustil jsem nový vzhled svého webu. Je naplněn hromadou informací včetně nových foteček a jednoho videa s mými ksichtíky.
Vítám Vás na něm a přeji příjemné počteníčko a pokoukáníčko ;-).